KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10695101
nr 1069 5101
Blandteknik
Åke Lagerborg, -69, "Framåt tågar vi", motivet: 14x14
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:27:25
200 kr
350 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal